تا چه حد با تکنیک بازاریابی تلفنی آشنایی دارید ؟ آیا می توان با استفاده از نکات کلیدی در فرمایش بازاریابی تلفنی موفق تر عمل کرد ؟ دستورکار ویژه ای که بازاریابی تلفنی و جذب مشتری جدید با به شغل بگیریم کدامند ؟ در این نوشتار که بخشی از زنجیره مقالات آموزشی بازاریابی تلفنی وب سایت گسترش تحارت دلیران دنا است به بررسی 12 نکته کلیدی در امر بازاریابی تلفنی می پردازیم.

۱۲ تکنیک بازاریابی تلفنی
۱۲ تکنیک بازاریابی تلفنی
۱) در بازاریابی تلفنی بر روی قصد خویش متمرکز شوید.
تازه شغل ها اندیشه می کنند مکالمه تلفنی فقط در رابطه با فروش کردن است، نه این نوع نیست. بازاریابی تلفنی در رابطه با بدست آوردن بخت فروش است.مخصوصا مقصود از تماس سرد پیمان قراردادن یا برای ترغیب مشتری های نهفته است.

۲)برای موفقیت در بازاریابی تلفنی در رابطه بازار ها و مشتریان احتمالی خود تحقیق کنید.
در بازاریابی تلفنی باید برای جذب مخاطبان درست هدف گذاری کنید.از تحقیقات بازاریابی برای تمرکز روی بازار هدف خویش کاربرد کنید.سپس الی جایی که می توانید در رابطه با شخص و یا شرکتی که می خواهید محصول خود را به او بفروشید اطلاعات جمع کنید.جمع آوری اطلاعات به شما کمک می کند در سررسید گفتگو با آن ها بتوانید در رابطه با کسب و کارشان و نیاز های شان بخوبی گفت و گو کنید.

براساس تحقیقات گروه گارتنر در کمپانی های با ۱۰۰ لغایت ۵۰۰ کارمند ، به طور میانگین هفت نفر بیشترین تصمیم های خرید را می گیرند ، بنابراین در بازاریابی تلفنی تماس با کسان اصلی برای موفقیت شما بایسته است.

۳) بخت کامیابی تماس تلفنی خود را با نفوذ کردن به شبکه های اجتماعی مخاطبان خود افزایش دهید.
بر اساس آمارگرفتن اگر شخصی که شما با او تماس می گیرید با شما در یک گروه در شبکه لینکداین عضو باشد شما ۷۰ درصد گمان کردن بیشتری برای صحبت کردن با فرد مورد عقیده دارید.

۴)برای آغاز مکالمه تلفنی خود یک متن آماده کنید.
متن مکالمه تلفنی به شما کمک می کند افکار خود را قبل از تماس تلفنی با مشتری حاضر کنید و از اشتباهات معمول که مایه قطع مکالمه بدست مخاطب می شود دوری کنید.

به عنوان مثال شما نباید بپرسید rdquo; آیا اکنون موعد مناسبی برای صحبت کردن است ؟ rdquo; یا rdquo; امروز حال شما چطور است. rdquo; متن آغاز مکالمه تلفنی خود را عینا از رو در درون تلفن نخوانید ، اما متعلق به به عنوان قالبی برای آغاز مکالمه خود کاربرد کنید.

۵)چه چیزی باید در متن آغاز تماس تلفنی باشد؟
یک طرح برای متن بیانیه آغاز مکالمه تلفنی عبارت است از :

سلام و معرفی، یک نقطه ارجاع ( چیزی درباره مشتری نهفته ) ،منفعت کالا و خدمات شما،و سپس رفتن به مرحله سوال و مکالمه

به عنوان مثال : سلام.بعد از نیمروز بخیر جناب نصیری.من محمدی هستم از کمپانی نیکوپاک نقش عالم با شما تماس گرفتم،من در یک تازه خواندم که شما تصمیم به تولید پودر های رخت شویی دو گانه دارید،ما توانستیم فرمول مونث نرم کننده لایوسا ایتالیا را بومی سازی نماییم که با عث می شود خرج پایان یافته شما به شدت کاهش پیدا کند.اجازه دارم چند تا سوال بپرسم لغایت مشخص کنیم کدام گرید محصول ما مطابق دربایستن های شما است؟

۶) یک متن برای باقی مانده مکالمه تلفنی خود آماده کنید.
مزایای کالا و خدمات خویش و دلایلی مشتری خفته باید محصول شما را بخرد ذکر کنید.اعتراضات معمول و پذیرش خویش به آن اعتراضات را توسط بیاورید.

بدون داشتن یک متن بازاریابی تلفنی شایستن اینکه چیزی از قلم بیافتد زیاد است.دوباره تکرار می کنم شما نباید واژه به کلمه از روی متن بخوانید بلکه از این متن به عنوان الگویی برای تماس سرد در بازاریابی و فروش تلفنی بهره گیری کنید.

برای پاسخ گویی به سوالات جزیی در رابطه با کالا و خدمات خود حاضر باشید.براساس تحقیق های فوربس ۵۸ درصد خریداران نهفته گزارش کرده اند کارشناسان قروش به طور موثر قادر به استجابت گویی به آن ها نیستند.

۷) برای ملاقات یک موعد مشخص درخواست کنید.
بگویید آیا چهارشنبه ساعت ۱۱ بامداد برای پیمان ملاقات سررسید احسان است؟ به جای این که بگویید آیا من می توانم هفته آينده با شما مذاکره کنم؟

۸)به خاطر داشته باشید مدیران دفاتر همبسته شما هستند و نه دشمن شما
با هرکسی که گوشی تلفن را بر می دارد به احسان صحبت کنید .از روش هایی کاربرد کنید که مدیران دفاتر را به اتفاق خویش کنید.گاهی اوقات گفتن این که rdquo; می توانید به من کمک کنید rdquo; به شما کمک می کند اطلاعات لازم مانند پیدا کردن شخص مناسب برای گفتگو کردن و یا زمان مناسب برای گفتگو کردن را بدست بیاورید،.یاد اخذ اسم منشی ها و برخورد دوستانه با آن ها در زمان تماس اخذ بسیار به شما کمک می کند.

تکنیک های فروش تلفنی

۹) در بازاریابی تلفنی مسیر خود را با ارسال هدایای تبلیغاتی کو چک و تک صاف کنید.
ارسال هدیه به شما کمک می کند در وسط شلوغی و انبوهی تماس های سایر کارشناسان بازاریابی تلفنی دیده شوید.یکی از مدیران می گوید : این پیشه بی اندازه است.یک چیز کوچک ۲٫۱۵ دلاری که ما ارسال کردیم به ما کمک کرد بتوانیم با مدیران ۵۰۰ شرکت برتر دنیا پیوستگی پایدار کنیم.زمانی که ما تماس می گیریم آن ها می گویند : rdquo; اوه بله شما همان کسی هستید که آن هدیه را برای من ارسال کردید. ldquo;

۱۰) در صورت امکان تماس های تلفنی خود را صبح زود و یا بعد از نیمروز دیر وقت برقرار کنید.
این زمان ها بهترین سررسید برای دسترسی به تصمیم گیرندگان اصلی است.

۱۱) برای کامیابی در بازاریابی تلفنی ایستادگی کنید.
۸۰ درصد فروش های جدید بعد از پنجمین تماس ایجاد می شوند با این حال تقسیم اعظم کارشناسان فروش پس از دومین تماس ، مشتری را رها می کنند.

۱۲) تمرین و تمرین و تمرین:
بالا تر از کل چیز هایی که گفته شد : تمرین و تمرین و تمرین

در حالی تماس سرد برای شما ممکن است لذت بخش نباشد شما می توانید در آن ترقی شوید،و هرچه شما یک مهارت را اغلب تمرین کنید آن برای شما موثر تر خواهد بود.

جاسوسی فیسبوک از طریق فعال کردن دوربین گوشی آیفون

فیسبوک به صورت مخفیانه از دوربین آیفون استفاده می‌کند

تحقیقات گسترده اپل در حوزه سلامت و پزشکی

5 دلیل برتری آیفون 11 به گوگل پیکسل

5 نوآوری گوشی های ال جی

پیکسل 4 و آیفون 11 گلکسی

بهترین مرورگر موبایل کدام است؟

تلفنی ,بازاریابی ,های ,متن ,مکالمه ,یک ,بازاریابی تلفنی ,در بازاریابی ,خود را ,در رابطه ,مکالمه تلفنی ,آغاز مکالمه تلفنی ,تکنیک بازاریابی تلفنی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی چی فان پترو ماشین کو شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن مقالات تخصصي براي آموزش سئو در مشهد پارسای بی ادعا مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مرجع کنکور ایران شماره تلفن خواننده های ایرانی
دزدگ